Nakit Döviz Yetkili Müessese A.Ş. 90’lı yıllarda kurulmuş olup, 2015 yılından itibaren Atanur Group bünyesinde, TPKK 32 Sayılı Karara İlişkin (2006/32-32) Sayılı Tebliğ Kapsamında “Yetkili Müessese” lisanslı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Paydaşlarımız olan müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımızın hak ve menfaatlerinin korunması, piyasalarda güven ve istikrarın sağlanmasına katkıda bulunulması, toplumsal yararın gözetilmesi amacıyla “Dürüstlük, Tarafsızlık, Güvenilirlik, Şeffaflık ve Yasalara Uyum” olarak belirlediğimiz etik ilkelerimiz doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyet gösterilen alana ilişkin global gelişmeleri yakından takip ederek uygulamalarına entegre eden, paydaşlarına sürekli değer katan, sektöründe öncü bir şirket olmak.

Etik değerlerinin bilincinde olarak, sürekli değer yaratan faaliyetlerimizle müşteri ihtiyaçlarını etkin çözümlerle karşılayan, müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına kattığı değeri sürekli artıran saygın ve etkin bir şirket olmak.

A Grubu Yetkili Müessese Lisansımız